| fashiongirl97 a întrebat:

Hei:*
Am o problema, adica sunt confuza.Sambata am iesit cu fostul fostul meu prieten in oras la un suc, a fost foarte dragut si a inceput sa isi aduca aminte de tot felul de chstii pe care le-am facut impreuna (amintiri). Azi am stat impreuna, am vb, la un momentdat ne-am luat in brate pentru ca eram afara si era frig... dar nimic mai mult.Eu am plecat dupa asta in oras cu niste prietene iar el cu prieteni de-ai lui, ne-am intalnit cu ei iar el a vazut ca ma uitam la el si a inceput sa se sarute cu o tipa...
Acum sunt confuza, credeam ca incepe iar sa ma placa, dar acum nu mai stiu ce sa cred. oare vrea sa ma faca geloasa? sau a vrut sa vada cum reactionez? sau ce?

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Asta e durere ce ti-a provocat tie, nu gelozie! Daca te iubea si vroia sa te recupereze inapoi, nu-ti facea una ca asta! E ca si cum ti-ar fi dat de inteles ca te vrea iar la el, apoi o saruta pe alta si-ti spune pa! E ca si cum te-ar insela. Vorbeste cu el ce are de gand sa faca, spune-i ca tie ti-a dat de inteles ca te mai place, sa-ti zica adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bate joc de tine, din ce spui se pare ca si reuseste, si pun pariu ca si el si-a dat seama asta si o sa continue fi sigura

| Ionutza2012 a răspuns:

Cred ca i-si bate joc de tine. Te crede naiva si poate ca asa esti. Nu crede tot ce vezi si auzi.

| stefffy a răspuns:

Depinde de cat de avansata a fost relatia voastra.Eu zic ca sigur nu a vrut sa te faca geloasa, mai mult ca sigur vrea ceva de la amandoua.Si te. a luat in brate doar pentru ca afara era frig, si e normal sa depanati amintiri amandoi.Nu cred ca mai vrea nimic de la tine.Lasa ca ''balta mai are peste''

| Eubulides a răspuns:

Eu mi.as face griji, e chiar grava situatia. Intr-adevar intrebarea ta este foarte justificata si da un alt rost internetului si nu pot sa imi imaginez ce capacitate incredibila detii pentru a gandi o intrebare destinata altora in loc de un raspuns la o problema banala.