| Vinerisuntemtineri a întrebat:

Hei. Am o problema. De câteva luni un coleg de clasă ma tot sacaie cu apropouri. La inceput au fost doar lucruri inocente, nu le luam in serios. Dar au devenit si apropieri fizice. Si totul a degenerat. Nu au fost tocmai firesti. Ma rog. Nu am crezut ca e mare lucru, dar acum am ajuns sa ma simt prost. Nu stiu ce sa mai fac. Sincer cred ca o iau razna. Unii cred ca el ma place si nu stie cum sa o spuna (chiar daca o zice de nu stiu cate ori pe zi ), altii cred ca doar isi bate joc. Sunt zile in care stam imbratisati si zile in care nici nu ma priveste. Nu stiu ce sa mai cred.
Multumesc pentru ca ai citit prostia mea de confesiune.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La anii de liceu mici, sunt multi plini de ciudatenii, relax! Incearca o discutie mai serioasa, dar dupa aia, daca ramai si fara imbratisari o sa fie nasol.

| GL757W a răspuns:

Incearca sa il ignori si nu mai crede nimic, nu iti va aduce nici un beneficiu daca dai apa la moara.Axeazate pe studii.

| superuamen a răspuns:

Nu exista relatii cu colegi de clasa