| anonim0015 a întrebat:

TPU! Am şi eu o intrebare.
Am aproape 16 ani şi sunt în clasa a lX-a.
Am un coleg care e sărit de pe fix, şocat, ţignit si extrem de ciudat! Nu arată intocmai ca si Făt-Frumos dar are acel şarm, un fel de vino-n-coa' si cred ca imi place. Ne inţelegem bine (în mare parte a timpului.). În pauze mai hilizim impreuna, ne ciufulim, ne mai luam la harţă si din astea, dar de vreo doua zile il vad cum ma priveste pe ascuns. Aşa pe furiş. Şi îi zâmbesc şi îmi zâmbeşte. happy

Îmi place băiatul, dar exista o altă problemă. Ieri m-am despărţit de prieten pentru ca... nici eu nu ştiu de ce. oricum nu era pentru mine. Acest *fost* nu a prea agreeat desparţirea şi astăzi nici nu m-a salutat. Whatever! Nu asta contează!

Esenţa este: colegul meu ţignit e tocmai genul de băiat de care am eu nevoie, adica nebun! Aşa. sa avem ceva în comun. ceva ce ne defineşte. Ar fi ceva. laughing
Daca mă priveşte pe furiş, îmi zâmbeşte, ne mai jucăm, în autobuz mai stăm împreuna pe scaun, mai râdem şi altele şi altele mă place pe bune sau este probabil doar atracţie fizică? Daţi-vă şi voi cu părerea un pic!
Mulţumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Acum depinde daca zici ca este sarit de pe fix si face ce ai zis u se poate ca el intr-un fel sa te placa Dar acum depinde cum il privesti u si daca vrei sa fi cu el citestel bine ce face si asa poate il vei da seama.Parerea mea este ca tear placa cam intr-un fel dar nu sunt sigur 100%. Deci baftawinking

9 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Daca veri sa auzi adevarul, citeste mai departe, daca vrei minciuna, eu te mint fara probleme:

Nu te place.Este doar atractie fizica si bataie de joc, astia ''nebunii'' sunt multi draga mea si nu e bine sa fi cu unul gen el deoarece in final te va dezamagii foarte rau.
CA SA DEMONSTREZ CA N-US CERSETOR DE FUNDA, iti zic parerea intr-un mod iritant si poate chiar agasant(sunt sigur ca in mintea ta m-ai si injurat).

| MarioOnette a răspuns:

Poate ca te simpatizeaza

| geniuuu a răspuns:

Poate e timid si nu vrea sa ti spuna ca te place, fi tu aia indrazneata si zii ca ti place de el si ca ai vrea sa incepeti o poveste de iubire laughing

| Robertutzuu a răspuns:

Eu sunt baiat adica pot sa-mi dau cu parerea cat de cat am avut si eu vreo 5 relati mai serioase si vrema sa te intreb in termeni de baiat: esti buna? sa stiu daca se uita la asta adica ai ceva i nevidenta cred ca sti ce zic, dacai tacanit nu stiu cred ca atractie dar eu zic sa incerci big grin.

| anonim0015 explică (pentru Robertutzuu):

Vrei sa-ti raspund tot in termeni de baiat?
Da! Sunt buna! La suflet!

Sunt inalta si nu arat ca o scobitoare; am primit multe complimente de la baieti...winking

| scarafaggiulsaintorssidalatpuro a răspuns:

Cine imi suge puula? scuzati categoria.

| Swallow a răspuns (pentru scarafaggiulsaintorssidalatpuro):

Pai noi credeam ca ai crescut si singurel asta faci.

| scarafaggiulsaintorssidalatpuro a răspuns (pentru Swallow):

Pai eu cred ca avem un voluntar

| b3STDoriftar a răspuns:

Eo zic sa te apropii de "zambaretz" si daca nu esti "buna" inseamna ca el chiar te place si nu se va desparti de tine happy