| Sexy_7804 a întrebat:

De ceva timp ma tot seaca un fost coleg. Imi bate apropouri cum ca m`ar placea si ca ar vrea sa ne intalnim, ba chiar m`a intrebat daca ma masturbez.Va rog sa imi spuneti ce credeti despre el cam ce tip de baiat este si cum sa fac sa scap totusi de el pentru ca nu prea imi place de el si chair vreau sa nu ma mai sacaie si sa ma lase in pace... Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-ti si tu o mutra de varza acra cand se apropie de tine si spune-i clar sa nu te mai sacaie.Ce faci tu,te priveste pe tine personal ii poti spune si,in afara de asta, nu ii permiti sa iti vorbeasca in modul asta, de unde isi ia asemenea libertati? Exact asa ii spui.
N-o sa te mai deranjeze in veci!

5 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Combinate cu cel mai bun tovaras al lui big grin Asta sigur o sa il scoata din minti laughing

| Andreeaa19 a răspuns:

Spune-i "Sti? Mie nu-mi place de tine. Vreau sa ma lasi in pace,este problema mea ce fac.M-am saturat sa ma tot sacai la cap,te rog lasa-ma,cauta-ti o prietena sau fa ceva, dar i-ati gandul de la mine", sau vorbeste cu cineva (evident care il cunoaste sh p el) sh spune-i sa vorbeasca cu el sh sa te lase in pace.happy...Bafta,sper ca ti-am fost de ajutor:*>big grin

| Bob a răspuns:

Pe scurt : Vrea sa te fu*a!

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu mi se pare un baiat la locul lui daca lui ii place de o fata si intr-adevar vrea sa o cucereasca nu o intreaba daca se masturbeaza e ceva penibilrolling on the floordeci in concluzie nu e de tine cea mai buna metoda sa scapi de cineva este sa il ignori nu-i da importanta treci de el de fiecare data cand vrea sa iti vorbeascawinking( in sensul sa nu ii dai prea multa atentie nu sa fii nesimtitta sal lasi sa vb singur)

| vera_5828 a răspuns:

Nu mi se pare normal ce te intreaba. Daca ai vreun frate mai mare vorbeste cu el sa-l puna la punct.