| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am o problema. Mama vrea sa ma duca la ginecolog sa vada daca mai sunt virgina. Eu nu mai sunt. Vreau sa va intreb, daca vorbesc cu cinecologul sa-o spuna mamei ca inca mai sunt o va face?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stii poker,nu-i asa?
De cacialma,ai auzit? Asta iti pregateste mama ta,se pare ca are banuielile ei ca nu mai esti virgina si,in plus,nu te-ar lasa cu draga inima sa faci revelionul cu prietenii,cine stie ce sa faci pe-acolo!
Nu cred ca veti ajunge la ginecolog,nici o mama n-ar vrea sa auda ca fiica ei nu mai e virgina de la un medic!
Acum, iti studiaza reactiile si in functie de ce spui sau dupa cat de incordata esti, va intelege care e adevarul...Ea singura!
Vezi ce faci si alege calea cea mai buna!

| DouaPuncteD a răspuns:

Daca ajungi in situatia ginecologului spune-i ca numai esti virgina datorita OB-urilor. Poate va tine.
Acum nu stiu nici ce varsta ai...si nah. cred ca e nasol sa fii in situatia ta
Bafta.

| Anca95 a răspuns:

Incearca sa ii zici mamei tale adevarul si fa-o sa inteleaga ca a fost decizia ta. daca nu vrei sa faci asta incearca sa dramatizezi putin si sa incepi sa plangi spunandu-i ca nu are incredere in tine si chestii de genu(nu e bine sa minti, stiu), insa nu cred ca va fi asa placut ca mamm ta sa afle ca nu mai esti virgina chiar de la ginecolog cel mai bine ar fi sa discuti tu cu ea si sa o faci sa intelega.

| Wehrmacht a răspuns:

E Romania, nu rezolvi nimic fara bani. Oricum, mai ieftin ar fi sa ii spui mamei tale ca nu ea decide cand te f*** tu.

| LianaAna a răspuns:

Spune-i ca te-ai dezv. din greseala cand te spalai... si ca ti-a fost rusine sa-i spui asta si poate poate tinewinking

| Miinniiee a răspuns:

Eu zic ca n-o va face, asta doar daca ii dai ceva bani.

| chipanoo a răspuns:

Mama ta e nebuna. ce treaba are ea cu virginitatea ta. ea a fost calugarita?

| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Nu e nimic adevarat. Doctorul este obligat sa nu spuna nimic mai ales daca esti minora.La iesire din cabinet o sa te intrebe daca doresti s'au nu sa le spuna parintilor tai.Si nu zic asta ca am citit nu stiu ce articol sau mai stiu eu.O prietena de-a mea a patit acelasi lucru ca tine.Si stiu ca e 100 % pentru ca daca ginecolul ii spuneai tatalui ei ca numai e virgina ar fi iesit foarte nasolstraight face... Faza nasoala este dupa 18 ani cand am auzit ca cica spun parintilor dar asta nu am avut cum sa o verific straight face. SUCCES!:*

| LazyKidduu a răspuns:

Daa. dar cam trebuie sa da`i nistte banii... yawn

| Simpluuu a răspuns:

Fara mita nu face nimic. stii cum e in Romania!

| RRux a răspuns:

Stiu ca ar fi mai bine sa-i zic. Oricum mi-a spus ca daca vreau sa merg cu prietenii la revelion mai intai trebuie sa trec pe la ginecolog. A fost cineva in situatia mea?

| RRux a răspuns:

Am 17 ani si ceva. Mama e o persoana foarte ok. Adica ma lasa sa ies, sa merg la chefuri si sa raman peste noapte. Este foarte tanara. Dar mereu imi spunea sa astept pana la 18 ani ca e bine pentru organismul meu chatterbox. Mi-a zis ca de la 18 ani nu are nimic impotriva. Nu cred ca ma duce dar mi-e teama sa-i zic '' hai sa mergem sa-ti demonstrez'' doar sa creada ca nu o mint.

| Gdeni a răspuns (pentru RRux):

Ce mai e 1 an in sus si in jos rolling on the floor

| emran123 a răspuns:

Da or ii dai bani ori iti faci o operati care spune care te face virgina iar

| shoponline a răspuns:

Nu cred ca va face asta, in mod sigur acesta ii va spune adevarul. trebuie sa ai mare noroc ca el sa minta pentru tine. cel mai bine ar fi sa ii zici mamei tale, si ai scapat de probleme