| anonim_4396 a întrebat:

Hei :* am o problema sunt destul de frumoasa si draguta, da si modestalaughingdar am o probllema. nu pot sa fiu eu insumi thinking nu stiu. sunt putin timida cu unele persoane. cum sa ma comport mai ales cu amici baieti? sa ii fac sa ma cunoasca mai bine, sa se apropie de mine. ce pot vorbi cu ei? mereu ma gandesc la ce vor spune ceilalti daca merg si ii zic aia la Y si din astea straight face. Astept sfaturi
Degeaba sunt frumusica daca nu stiu cum sa ma comport

3 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

In primul rand, invata sa scrii. Nu atragi baieti daca vorbesti ca un picamar.

Si inca ceva, butoiasule, daca erai asa de ''frumusica'' precum spui, te-ar fi scos careva din timiditate, n-avea grija.

| Biuuuts a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar am rezolvat poti sa te bagi in vorbele lor ca u te omoara nimeni ce e asa greu? Oricui ii place o facta mai saritoare nebuna si amuzanta asa ca baftawinking

| Gravewave a răspuns:

De ce mama dracului combini limba romana cu engleza.SUNA ORIBIL SI PARI MEGA TAMPITA. Degeaba esti frumusica daca esti cam proasta. "pup"