| ciopraga a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare. Cum trebuie sa vorbesc cu fetele in general? Sunt foarte timid si de fiecare data cand incerc ma fac rosu' si incep sa ma balbai. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mariusr11 a răspuns:

Pai majoritatea avem trac in momentul in care vorbim cu o fata. In general ar trebui sa ii vorbesti frumos, despre lucruri care o pasioneaza, lucruri pe care le aveti in comun ( daca aveti ) si vei vedea ca timiditatea iti va disparea usor usor si nu vei mai avea probleme. Incearca doar sa nu spui ceva care ar deranja o sau sa injuri sau mai stiu eu ce laughing Fii tu insuti! Funda? :d

3 răspunsuri:
| eduard1 a răspuns:

Mereu caută să fii tu însuţi! Atât.

| yuly04 a răspuns:

Asta e de laudat pentru ca majoritatea baietilor in ziua de azi sunt nenorociti dupa... intelegi tu.Si aplica tupeul. Daca ai sa intalnesti o fata cuminte va fi perfect.Nu trebuie sa iti fie rusine ca nu te mananca nimeni vorbeste liber nu trebuie sa stii cine stie ce discurs.

| Madarinca a răspuns:

Sa fi tu insuti cum ai vorbi asa pur si simplu cu o persoana sa nu te inrosestii adica sa nu te dai de gol toti baietii asa sunt.