| LegalL a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa ma placa daca sunt timid si nu sunt obisnuit sa vorbesc cu fetele deoarece cand sunt fata in fata cu ele incep sa ma balbai si nu mai stiu ce sa zic?

Răspuns Câştigător
| DoctorChucky a răspuns:

Inta in vorba cu o fata, iesiti la un suc, fa-o sa glumeasca ai mai multe posibilitati. Baga-te in vorba cu fetele, vorbeste pe mess cu ele si o sa vezi ca nu o sa iti mai fie greu sa vorbesti cu o fata.Prinde o ocazie in care esti tu doar cu o fata si spune-i ce simti, dar sa nu o prea agite, prima oara alint-o...
Trebuie sa ai mai multa incredere in tine! Multa Bafta! Funda?

7 răspunsuri:
| AlexaDew a răspuns:

Daca zici ca esti timid poti sa faci si altceva in afara sa vorbesti cu ea happy. Danseaza, incearca sa iti pui calitatile in valoare in preajma ei si fi acolo cand are nevoie de ajutor. Succes! tongue

| Lucianps a răspuns:

I zici la un prieten sa intrebe fata acea daca te place, daca nu next, daca da te duci direct la fata si o saruti si gata

| LegalL explică:

Apropo sunt si putin sincer. Daca stiti ca o sa postati un coment de genu :'Iesi afara si nu mai sta la calculator' nu va mai obositi sa scrieti!

| baiatucushaormabuna a răspuns:

Incearca sa fii mai indraznet si s-o amuzi cu glume bune!

| sporis a răspuns:

Gandeste,in naite ce vrei sa i spui si spune relaxat si vorbeste mai lin si cu vointa de vorbi:

| URFIMAN a răspuns:

Icearca asa: mai intai inspira si expira iar dupa aia strange pumni si fa-ti curaj laudandute in mintea ta apoi poti te duci sa vorbesti cu ea

| URFIMAN a răspuns:

Pai ma intai fa-ti sa iti treca frica de a vorbii cu fetele ai incredere in tine incearca mai intai sa te lauzi in gandul tau asa am fost si eu ajuta la icredere