| shhtt a întrebat:

Hei ! Am si eu o intrebare. Pot sa iau pilula cintraceptiva chiar daca nu am ciclu mestrual ? Adica daca nu mi-a venit ? Multumesc .

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Sigur k o poti lua de acum, dar va incepe sa-si faca efectul cand iti va veni menstruatia. Ai grija :*

3 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Pai din moment ce nu ai ciclu deloc nu are rost s-o iei, pentru ca n-ai cum sa ramai.

| Addeeee a răspuns:

Aa. stai putin. tu nu ai delooc? laughing) cum sa te gandesti la pilula contraceptiva cand nici menstra nu sia facut prezenta?raised eyebrows traiesteti copilaria!

| shhtt explică (pentru Addeeee):

Am ciclu. Si nu sunt copila laughing