| anonim_4396 a întrebat:

Hei`! Am si eu o intrebare straight face, stiu ca suna ciudat, dar eu am un var (16 ani ) nu suntem veri primari... cum ar veni de-al 2-lea dupa mame, dar imi cam place de el, si lui eu placut de mine si inca tine la mine si eu la el, dar nu stiu ce sa fac, a zis ca daca merg in vacanta de vara la tara vrea sa fie cu mine si tot felul straight face, mi-as dori pentru ca imi place mult de el, dar e asa de grav daca ai fii cu varul tau?!

Răspuns Câştigător
| ana_2556 a răspuns:

Daca nu e var primar nu cred ca e grav. Si in plus nu e bine sa ai o relatie cu cineva inrudit prin sange pentru ca mai tarziu in eventualitatea unui copil, acesta e foarte posibil sa se nasca cu malformatii. Din punct de vedere moral, doar tu poti sa hotarasti daca e bine sau nu. Again, nu e var primar. asa ca, de ce nu?

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Pfoai... pai l-a oras nu cred ca e asa mare lucru mai ales ca e var de'al doilea dar la tara, vorba circula, incercati si voi ascunsi, hai baftawinking

| Mayar a răspuns:

Aa, pai nu-i asa grav, stai linistita, insa totusi e o chestiune mai serioasa asa ca sper ca sti ce sentimente ai tu si el, nu?

| solumaam a răspuns:

Dupa credinta crestina cam este ...acum depinde de cultura si educatia fiecaruia!

| Annto a răspuns:

Anu trecut in martie am fost la tara si m-am intalnit cu el (am stat 2 zile) si se comporta frumos cu mine, imi zicea lucruri frumoase, era ff atras de mine blushing ne-am sarutathee hee si era mai indragostit de mine decat era inainte, cand am plecat suferise ff mult straight face, dar ne-a despariti o mare distranta si nu prea mai vb, daca o iau de la capat va fi pentru o perioada scurta de timp. (vacanta veriicrying)

| Gabriela_4717 a răspuns:

Eu stiu!? cred ca daca va veni cu tine la tara, poate va fi mai interesant...