| raulrealmadrid a întrebat:

imi place de o fata din scoala mea si eu cam is rusinos de felul meu si vreau sa o intreb daca vrea sa se combine cu mine eu stiu ca ea i-a placut de mine inainte adica mai exact vara trecuta i-a placut de mine si acum zice ca nu ii place de mine oare zice adevarul sau minteste pentru ca e rusine sa imi spuna?

Răspuns Câştigător
| Scriiitoare a răspuns:

Sincer... iubirea trece repede, mai ales la varsta asta, dar raman niste zgarieturi adanci in suflet. Poate fetei i-a placut de tine si tu nu ai bagat-o in seama si acum nici nu ii pasa de tine sau poate ii e rusine sa spuna ca te iubeste, ca atata timp te-a placut. Ar trebui sa vorbiti intre 4 ochi, sa ii spui ca o placi si sa s-o intrebi daca vrea sa fie cu tine. petrece si tu mai mult timp cu ea, sa va apropiati. bafta kiss si sunt sigura ca totul va fi bine

3 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Da-i de inteles ca iti place de ea, incearca sa gasesti un hobby comun cu al ei (da, e greu, dar ce nu face un baiat ca sa imppresioneze o fata?), vorbeste cu ea, fi atent la ce iti spune, incearca sa intelegi ce itti spune si sa retii cat mai multe. Afla ce muzica-i place, de exemplu, aflii detalii de pe net si pornesti o discutie happy

mult succes!

| xjustfearless a răspuns:

Ce usor e sa spui "vrei sa fi cu mine?" eu una, niciodata nu am acceptat, si nu accept si voi accepta intrebarile astea directe. in primul rand ASIGURA-TE ca te place. apoi intreab-o.winking arata-i ca iti place de ea... nu una doua vrei sa fi cu mine laughing. si poate ea nu vrea sa isi arate sentimentele, e normal. asa ca ai grija.winking sper sa iti reuseasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma placi