| Andreeeaaa_4142 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata. deci eu m-am indragostit de varul meu. Eu am 16 si el 24 de ani. va rog sa nu va bateti joc dar simt asa o iubire ce m-a patruns. sunt foarte indragostita de el. nu stiu ce sa fac sa aflu daca si el simte ceva pentru mine. este foarte ciudat sa fie o relatie intre veri dar eu ma simt foarte atrasa de el si nu ma intereseaza ca esti interzis. oricum macar un sfat as vrea sa trec peste aceasta clipa de iubire interzisa crying

Răspuns Câştigător
| T3utza a răspuns:

Esti adolescenta poate e doar o perioada din aia,, ciudata,,laughing, ai doar 16 ani in primul rand este incorect ca sunteti veri, in al doilea rand este mult prea mare pentru tine. Parintii tai vor,, exploda,, cand vor afla de relatia dorita cu acest barbat. Incearca sa gasesti pe altcineva apropiat varstei tale nu va fi asa greu pe cat pare, esti inca mica pentru,, marea iubire,, dar daca intr-adevar vrei asa mult sa aflii ce simte pentru tine flirteaza cu el, dai d inteles ca-l placi dar nu in exces, sa nu ajungi la penibilitati :*

Sper ca te-am ajutat...:*:*:*

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Da, simte ceva...relatia dintre veri!
eu zic sa-ti iei gandul! Nu are cum sa fie asa ceva!
iar cand vor afla parintii cu siguranta va fi prapad!
Zic sa incerci saa...gasesti alta persoana!

| claude a răspuns:

Buna!:*
eu stiu ca e interzis de biserica relatia dintre membrii familie
si esti cam mik pentru el