| mjdhr a întrebat:

Hei am si eu o problema.in ultimele 2 luni mi-a venit menstruatia mai devreme cu 5 zile sau chiar mai mult.acum trebuia sa imi vina sambata si nici astazi nu mi-a venit, niciodata nu mi-a intarziat.mentionez ca acum o saptamana am intretinut relatii intime cu prietenul meu dar ne-am protejat.nu inteleg de ce mi-a intarziat, va rog daca puteti sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ti-a intarziat pentru ca inca nu este ciclu, e menstruatie, ciclul este dupa ce se stabileste, si ai un fus calendare. nu trebuie sa te sperii, pot aparea intarzieri de la mai multe chesti. daca nu ma crezi citeste.
http://kidz.garbo.ro/......trual.html

| ColaCola a răspuns:

Asteapta linistita, stresul face "victime" in sensul asta.Mi-e mi-a intarziat si 3 saptamani,sa vezi acolo panica,desi ma protejam.
Daca vrei fa un test de sarcina cand implinesti o saptamana de la intarziere, insa eu zic ca nu ai nimic, din moment ce v-ati protejat si nici nu erai in perioada fertila.Asteapta :*