| IoanaCristina26 a întrebat:

Hei...am si eu o problema, toata vara am crezut ca sunt insarcinata, dar dupa ce am facut un test la 21 de zile de la contact si a iesit negativ, apoi inca unu la 3 zile tot negativ si inca unul la o saptamana-negativ[stiu sunt mai panicoasa in legatura cu chestiile astea] am renuntat la 99% din dubii, dar de fiecare data cand ma apas pe burta indiferent unde ma doare iar in partea stanga aproape de ovar daca apas simt ca un cordon de lungime zic eu 3-4 cm si nu inteleg ce poate fi.mentionez ca acum o luna am avut ciclu normal iar acum mi-a venit cu 3 zile mai tarziu decat data trecuta si sunt in a 3a zi si da semne ca e pe sfarsite[in general nu am ciclul regulat]. ma ingrijoreaza durerea si ceea ce simt in apropierea ovarului. Mi-ar prinde bine niste pareri.Va multumesc mult:*

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Probabil ai vreun chist pe ovar, trebuie sa te vada ginecologul cat mai curand.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Banuiesc ca este un chist ovarian...Trebuie sa te duci la ginecolog. Doar el iti poate spune cu exactitate ce ai. Sanatate!

pa, pa.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Du-te la un ginecolog sa-ti faca o ecografie(daca asa i se zice) si itiva zice el asta sfatul meu

| Cjay a răspuns:

Heii daca ai facut 3 teste si au iesit negative e foarte bine nu iti mai face probleme
Dar daca vrei sa fii sigura ia niste anticonceptionale oK?happy

daca ai nev de ajutor ceva id meu yo_numay_yo_clauhappy

| Gabitsza a răspuns:

Fugi la ginecolog

| AllStarConverse a răspuns:

Pai noi nu stim sa-ti spunem. cel mai bine ar fi sa consulti un medic ginecolog. dar din moment ce testele au iesit negativ inseamna cu nu esti gravida...acel cordon pe care il simti tu poate fi alceva.sanatate!

| Brunette_1819 a răspuns:

Pai` poate eh ampeticita`. ai fost la un ginecolog pentru un control?