| SayCheesexD a întrebat:

Hei, am si eu un touchscreen LG KP501, in iulie e un an de cand l-am cumparat si ieri, cand am venit de la pizza cu colegii, l-am scapat pe jos. L-am mai scapat de mii de ori da' acum nu mai imi merge ecranul. Orice apas nu merge, merg doar butoanele de pe el. Se mai poate face ceva? [ Scuzati categoria, e cea mai vizitata ]

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

E clar si-a dat duhullaughing...nu stiu dul acolo de unde l-ai luat la reparat poate poatethinking

| escroaca a răspuns:

Du-l la reparat. e posibil sa il ai inca in garantiehee hee daca ai pastrat toate hartiile si stii de unde l-ai luat e posibil sa ti-l repare...