| C2r7i4s7s7 a întrebat:

(scuzati categoria, e urgent) Buna! Ieri mi-am scapat telefonul in apa. Am un Aquaris model BQ si acum daca il deschid este stricat doar ecranul. cam cat m-ar costa reparatia?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai ecranul lcd e scump cam minim 150 de lei plus instalarea eu cred ca si placa a patit ceva clar

| TeckTonik997 a răspuns:

De unde stii ca e stricat doar ecranul? Daca e Aquaris, nu ar trebui sa fie rezistent la apa? Ma rog, eu zic sa mergi la un GSM sa vezi ce are si sa ii intrebi pe baieti cat face reparatia apoi sa vii acasa sa cauti tu pe net piesele deaorece ei de obicei umfla pretul. Daca stii sigur ca e ecranul cauta pe google: display aquaris BQ si vei gasi. Funda?