| Jimena1990 a întrebat:

Mi s-a stricat touchscreen-ul dar butoanele merg si nu am varsat apa sau ceva pe el adica touchscreen-ul mai merge prin unele locuri adica am reusit da dau la meniu si apoi la muzica dar uneori nu merge oricat de tare as apasa iar alteori cand apas mai incet merge deci nu stiu ce sa-i fac am dat si 8 mil pe el am un samsungf480i cei care imi dau un raspuns priimesc o funda fiecare si scuze de categorie dar era cea mai vizitata

1 răspuns:
| maryy a răspuns:

Mi se mai intampla si mie.Probabil il ai de o perioada mai indelungata sau nu e bun el(nu sta bine cu touchscreen-ul). Incearca sa umbli mai bine cu el, sa nu mai apesi in mod repetat, brusc si tare.Da-i la calibrarehappy