| irina_9871 a întrebat:

Hei am un prieten (amic ) de care imi place, o fata a aflat ca il plac si i-a spus lui. El m-a intrebat daca il plac, dar eu am am fugit... va da-ti seama acum ma mai place pe mine ca inainte? Funda pentru cel mai rapid rasp

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi frumos sa fii curajoasa si sa ii spui pe fata ceea ce simti pentru el. Iti dai seama ce parere are acum, daca iti doresti sa fi cu el nu mai da bir cu fugitii!

3 răspunsuri:
| Paradise a răspuns:

Sigur ca da, dar de ce ai fugit daca tot zici ca il placi? Cati ani ai? raised eyebrows
P.S. Ai grija ce faci daca e un prieten apropiat, sa nu se strice relatia de amicitie dintre voi. Ma refer ca daca o sa fii cu el iar intr'o zi o sa va despartiti, e posibil ca totul sa numai fie ca inainte. Bafta! happy

| Anonima22 a răspuns:

Ar trebui sa il cauti si sa ii spui exact ce simti pentru ca daca tot fugi de el va crede ca nu il placi

| irina_9871 explică:

@ Rahela merci pentru sfat, dar eu is mai timida de fel si nah.
@Paradise merci pentru sfat eu am 14 ani nu am mai avut un prieten pana acum, nu prea stiu cum sa ma comport sad