| CapitanClatita99 a întrebat:

Hei! Am vorbit cu un baiat ceva timp,iar de fiecare data cand imi spunea sa iesim,gaseam tot felul de scuze,dar ne-am vazut de cateva ori,apoi nu am mai vorbit cateva saptamani,dupa care iar am inceput sa vorbim. Mi-a spus ca vrea sa fim impreuna,dar am zis:"nu". Cu toate astea,am mai vorbit...dar de cateva saptamani,nu mi-a mai dat mesaj, asa ca l-am cautat eu...si imi raspunde vag, rece...mai exact ma evita. Ce ar trebui sa cred? Mai are rost sa il mai caut? happy

Răspuns Câştigător
| gaspard a răspuns:

Pai acuma practic e reversul medaliei.dar exista posibilitatea ca inca sa te placa si sa stea in standbay ca sa vada daca te-a atras cumva sau nu. iubitul tau daca tiar spune ca te iubeste si iar mai spune-i inca unei fete ti-ar place?
nu te mai juca cu el ori incerci ori o lasi balta.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul a incercat a vazut ca NU vrei, s-a plictisit, merge inainte, lucru perfect normal, sunteti tineri sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| RAY a răspuns:

Cum tot l-ai evitat omul tia pierdut cheful de te aborda, acuma pentru ca esti indiferent te atrage, tu te joci cu el de fapt

| sofisis a răspuns:

Pai din moment ce tu clar nu il vrei..pentru ce anume sa il tot cauti?

| FaraNume1245 a răspuns:

Ray26 are dreptate aici. Daca iti place de el, de ce il tot eviti? Crezi ca el se simte bine cand crede ca are o sansa si tu il refuzi, asa, sec? Mai bine nu il mai cauta, il amagesti degeaba.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu stiu daca ma iare rost. Daca e un baiat care nu are ce face si nu e ocupat cu alte femei, da, mai are rost. Daca e un barbat care a luat raspunsul tau negativ ca un domn manierat, ti-a respectat decizia, acuma sa te speli pe cap cu "nu"-ul tau happy

| PogChamp a răspuns:

Daca iti place de un caine si vine langa tine si iti ofera un excrement pe incaltaminte de fiecare data cand te vede, nu cred ca o sa-ti mai placa de cainele ala prea curand.

| CapitanClatita99 explică:

Faptul ca am spus "nu"...a fost ceva pe moment....cred ca nici nu mi-am dat seama laughing)) pana cand...la un moment dat mi-a spus sa-i fac cunostinta cu o prietena de-a mea...si atunci am realizat ca nu-mi convine treaba asta...asa ca i-am spus ca nu-i fac cunostinta cu nimeni. Acum nu stiu de ce mi-a spus sa-i fac cunostinta cu o alta fata, doar la cateva zile dupa ce mi-a spus ca vrea sa fim impreuna...

| CapitanClatita99 explică:

Poate ca a incercat sa ma faca geloasa...recunosc...a reusit, dar sunt prea incapatanata sa recunosc asta in fata lui laughing suntem ca doua pietre tari