| anonim_4396 a întrebat:

Hei as vrea niste metode eficiente prin care il faci pe fost sa te placa. De exemplu el acum place pe alta dar ea nu il place pe el. Cum fac sa inceapa sa ma placa din nou daca acea fata il respinge? Vreau sa il fac sa se intoarca la mine nu neaparat sa fiu cu el. Vreau sa isi dea seama ca eu sunt cea mai buna. Ofer funda! MULTUMESC

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Probabil ca nu prea stii proverbe. ai auzit de ''razbunarea e arma prostului''? mai bine stai linistita si nu iti consuma energia pe tampenii din astea. si-a dat seama ca nu esti cea mai buna, de aia si sunteti fosti...deci te poti dezbraca si in fundul gol in fata lui. nu te mai vrea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca probabil ar fi necesar si obligatoriu ca cel putin sa-ti schimbi daca nu complet/total insa in mod radical comportamentul avut pana in prezent. Poate ca procedand asa vei reusi sa te faci din nou atractiva si chiar.....acceptabila. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ce fel de fete le plac baietilor mai populari si "rebeli". Mai copilaroase si amuzante? Daca da imi poti da sfaturi despre cum sa fiu astfel? Iti multumesc!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In mod sigur respectivii baieti "mai smecheri", vor dori sa aiba de-a face cu niste fete cat mai apropiate de preferintele considerate ca fiind "acceptabile" din punctul lor de vedere, adica fete aidoma lor si cat mai noncomformiste, adica cele denumite generic ca fiind niste "usuratice" cum ar fi : pitipoance, parasute, panarame, japite, etc.etc. big grin Insa trebuie sa te nasti asa, fiindca se pare ca genetica are o importanta primordiala pentru a avea un astfel de mod de a te comporta.

| kandaraki a răspuns:

Un fost sau o fosta nu trebuie sa o / il faci sa te placa din nou. E ca si cum ai vinde masina si ai recumparao inapoi peste o perioada. E fost, adica trecut.
Tu vrei sa ii faci in ciuda sa nu fie cu nimeni daca nu e cu tine, fiindca tu nu ai pe cineva, Invidie invidie

| anonim_4396 explică (pentru kandaraki):

Nici el nu are pe nimeni da na..merci oricum

| kandaraki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are importanta are sau nu are pe cineva, tu trebuie sa mergi mai departe si sa il uiti, nu il mai urmari si nu te gandi sa il intorci inapoi, iti vei gasi pe altcineva