| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Aseara m-am intalnit cu un tip, nu suntem impreuna (pentru ca nu imi doresc o relatie serioasa care implica sentimente). Eram la el in masina si ne sarutam si tot asa si pana am ajuns sa ne dezbracam total. Voiam sa o fac cu el dar lui pur si simplu nu i s-a sculat, el imi cerea sa il ating in zona genitala si eu am zis ca nu vreau. Am mai incercat si tot nu i s-a sculat! Sunt eu de vina? Nu ii place de mine? Sau doar era obosit, pentru ca asa zicea cu ceva timp inainte sa ne punem pe treaba?!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, cine poate face sex in masina cu o femeie care nu e prostituata? Cred ca aproape nimeni, fiindca este incomod, neplacut si te face sa te simti ieftin si folosit. Doar prostituatele fac asa ceva cu un barbat oarecare (cum este acesta) si numai anumiti barbati pot apela la serviciile unei prostituate, adica se pot detasa atat de mult incat sa faca sex fara nici o implicatie, folosind trupul femeii ca si cum nu ar fi un om, ci doar un obiect oarecare. Barbatul asta pare un tip mai special, nu inteleg cum s-a lasat atras intr-o situatie atat de promiscua, dar probabil ca a regretat mult. Tu nu esti de vina, doar ca sunteti din categorii oarecum diferite: tu esti genul care face sex intamplator, oriunde, oricum si cu oricine, el pare mai pretentios si mai dornic sa aiba o oarecare relatie cu femeia cu care se culca si un aorecare confort.

| afrodita3333 a răspuns:

Uuneori se mai intampla si asta dar nu inseamna ca esti tu de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune.

| CRISS69TM a răspuns:

Nu ai nicio vina.

| codrinstefan2103 a răspuns:

Bună Laura. Faptul că el nu avea erecție nu trage după sine vreo vină de-a ta sau de-a lui în mod special. Sunt multe situații când pur și simplu noi nu putem avea erecții, mai ales dacă persoana în cauză are emoții, este obosită sau nu are dispoziția psihică pentru a face sex. Lipsa libidoului la bărbați e la fel de comună ca la femei, așa că nu ai de ce să te simți vinovată sau să dai vina pe el. Se mai întâmplă și cum viața asta e așa frumoasă, puteți încerca oricând din nou.

| culmea a răspuns:

Dacă dorinţa trupească te motivează să ai o relaţie cu cineva, trebuie să ştii că acea relaţie nu va merge niciodată.

| AntigelMăă a răspuns:

Poate vroia sa te faca sa ii apuci Hot-Dog'ul in manalaughing)