| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy
Astazi mi-am achizitionat un Blackberry 9780 Bold si am vrut sa ma joc putin pe net. Cand activez wireless-ul si ma conectez la reteaaua mea si intru in broweser imi zice ca "Nu se poate concta la Internet, incercati din nou mai tarziu."

4 răspunsuri:
| Useeeer124124 a răspuns:

Iar intrebarea mea este : incerci sa faci dragoste cu telefonul tau sau ai avut o simpla placere sa repartizezi aceasta intrebare la o categorie nepotrivita?

| anonim_4396 explică (pentru Useeeer124124):

Si am inca o intrebare, mai sti vreo categorie care e atat de citita?

| Useeeer124124 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza cat de citita este, draga, conteaza sa pui intrebarea la categoria potrivita pentru ca daca nu o pui va fi reportata la TPU.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea este cum il pot repara happy