| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Baiatul de care imi place si-a pus ieri ca status pe mess "I'm nowhere if I'm here. without you! T.T" nu stiu ce sa zic adica chiar ieri ne-am intalnit noi doi. O prietena spune ca poate e despre mine, chiar era tarziu ieri cand am iesit de pe mess, iar dupa a iesit si el. si eu nu stiu ce sa zic pentru ca nu ne-am mai vazut ceva timp pana ieri. Voi ce ziceti? Care sunt sansele sa fi scris despre mine? Dau funda. happy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

| grab a răspuns:

"O prietena spune ca poate e despre mine".

Mergi pe mana ei, sau daca da gres, rupe-i mana sa nu mai greseasca a doua oara! happy

| BlakeLively a răspuns:

Te doare gura sa-l intrebi?

| Ajutatorool a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa il intrebi la ce se refera. Daca e i'm now here if i'm here. without you! inseamna clar ca e acum aici daca e aici. fara tine. Daca in schimb vroia sa zica "sunt pierdut daca sunt aici fara tine", trebuie sa invete sa dea cu copy pasteul pentru ca engleza e grea.

| JusstTymo a răspuns:

Pai nu stiu ce leg ar avea T.T cu tine
dar daca are poti fi sigura ca te place