| Miruna1994 a întrebat:

Am si eu mai multe nelamuriri in legatura cu niste lucruri intime, va rog sa raspundeti:
1. exista riscuri daca desi nu te-a penetrat partenerul sa ramai insarcinata?
2. Daca faci botic si apoi te stergi pe abdomen si faci baie exista vreun risc?
3. Poti face afta in gura de la asta?
Raspundeti la care puteti va rog

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal
1 nu ramai gravida nau a dc
2 nu
3 nu

stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scenarii aveți, puteți scoate o carte despre cele mai absurde situații, e un plus.
1. Da, se poate rămâne însărcinată prin aer, iar spermatozoizii au picioare, chiar fac curse de maraton spre vaginul tău
2. Wtf
3. Nu
4. Se poate rămâne însărcinată dacă un tip și-a dat drumul pe tastatură când vorbea pe chat cu o fată, iar spermatozoizii să fi intrat pe un canal al nimicului spre tastatura fetei care apoi s-a frecat în zona cu pricina, poate să rămână însărcinată?!

| motan444 a răspuns:

Fii fara grija nu are treaba cu apa si da poti sa faci daca partenerul e neingrijit ma intelegi tu. Botic happy