| leidipharrel a întrebat:

Vreau sa ma despart de un baiat si nu stiu cum sa procedez, cum sa-i spun sa inteleaga asta, nu mi-e usor, doar nu ii spun direct : ba, vreau sa ne despartim.adevarul e ca nu-mi place de el si nu stiu deloc cum sa fac asta.
any help?

5 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Daca nu-ti place de el cum de esti impreuna cu el?
Nu-l fa sa sufere caci tot ce faci se intoarce impotriva ta.
Incearca sa fii mai rece cu el, sa-i dai de inteles ca nu mai merge, ca nu mai poti, ca nu mai vrei. Daca nu-si da seama singurel va trebui in final sa-i marturisesti...dar cu delicatete!
Mult noroc!

| aurora50scumpika a răspuns:

Pai spune-i ca momentan ai niste probleme.si ca vrei sa va despartiti pentru cateva luni! Si in cateva luni cu siguranta isi va gasi alta...dar nu inteleg cum te-ai combinat cu el daca spui ca nu-ti place de el...Multa bafta!happy

| Byya a răspuns:

BUNAA~~! incerci sa fii si tu cat se poate te rece k el pana la urma o sa`si dea seama k exista cv daca nu`si da seama incerci sa-i explici ori k ai gasit pe alt cineva ori ca nu mai vrei sa fii cu el ii sp ceva de genu " stii m`am gandit mai bine sh cred ca nu mai merge vreau sa mergem fiecare pe drumu lui" eu asa as face in loku taw :X pup

| Byya a răspuns:

BUNAA~~! incerci sa fii si tu cat se poate te rece k el pana la urma o sa`si dea seama k exista cv daca nu`si da seama incerci sa-i explici ori k ai gasit pe alt cineva ori ca nu mai vrei sa fii cu el ii sp ceva de genu " stii m`am gandit mai bine sh cred ca nu mai merge vreau sa mergem fiecare pe drumu lui" eu asa as face in loku taw :X pup

| ParadoX_2845 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii zici ceea ce simti, adica nimic special pentru el... si spune-i ca totul se v-a termina, sa nu ai mila pentru ca nici el nu o sa mai aiba mila cand se v-a satura de tine...