| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna la toti:*.Ce faceti?
Am si eu o problema sa zic asa.Stiu ca e putin exagerata, dar vreau sa va aud si voua paerile.Deci,sunt in clasa a 9 a si stau la internatul liceului.Ei bine. vorbesc cu un baiat din internat mai mare cu 2 ani..si cu un coleg de al sau.(Baiatul din internat =S iar colegul=T). Aseara am avut o discutie mai. diferita(ceva gen..sex -dragoste) si m-a intrebat la un moment daca nu as vrea sa ma culc cu cineva.Eu i-am spus ca sunt mica acum iar el a zis ca nu crede asta. Apoi l-am intrebat,in gluma, daca nu se ofera el.A zis ca da, dar nu vrea sa afle cineva, cu atat mai putin prietena lui pe care cica o iubeste si tine la ea. Apoi.T.e un baiat de treaba si am incredere in el.A zis si el ca ar vrea sa o faca cu >mine.:".(S a mai facut-o dar T nu)...Ce e drept is cam mica sa incep cu chestii de genul asta acum. Oricum daca ar fi sa o fac.voi cu cine ati zice? Si ce parere aveti despre ce au zis cei 2?
Care vi se pare mai ok?
Funda...si sc de categoriebig grin.Noapte buna.Vise >placutebig grin

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

In primul rand, daca S are prietena mi se pare foarte urat din partea lui ca vrea sa ii faca chestia asta prietenei sale si, in cazul asta, cred ca ea ar trebui sa afle. Si nu stiu ce sa zic, cred ca ar trebui sa faci chestia asta daca te simti cu adevarat pregatita si daca tii cu adevarat la persoana cu care o faci, ca sa nu regreti mai tarziu. Deci eu te sfatuiesc sa te gandesti bine inainte sa iei o decizie.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stai tu mai bine in vanca ta...parintii te-au trimis sa inveti la oras pentru a-ti asigura un viitor, nu sa te culci tu cu tot orasul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca colegul e mult mai OK.Ramai cu el. FUNDA!