| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

.Tpu am o intrebare..am fost cu un baiat afara..am stat 4 ore cu el.a vrut sa ma sarute pe gura si nu l-am lasat.a plecat si azi a venit la scoala..la mine nici buna..macar..nici sa se uite la mine si un coleg de la mine din clasa.l-a intrebat daca sunt iubita lui si el a zis ca nu, am facut doar o poza.Dar alt coleg prietenul meu cel mai bun a intrebat dar de ce ai vrut sa o saruti. si el a raspuns din plictisealasad imi vine sa urluu

Răspuns Câştigător
| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Daca se da mare, atunci e un tip slab de caracter. Daca nu s-a implicat deloc emotional, atunci e o canalie fara caracter. Si intr-un caz, si in altul, e mai bine pentru tine ca nu te-ai legat de el. Undeva, acolo, e altcineva care te asteapta.

3 răspunsuri:
| Karlotta a răspuns:

Asa.s unii:-J nu.i da nici tu importanta si o sa vezi ca se intoarce el la tinewinking pentru. ca daca ii dai importanta si vede ca te afecteaza faptul ca a zis "din plictiseala" o sa creada ca te poate prosti cum vrea el:-J.dar arata.i ca esti mai buna ca elwinking si o sa vezi cum o sa se intoarca la tine!hee hee Bafta:*

| MaRy0o a răspuns:

Depinde de baiat. Daca orgoliul este puternic nu o sa se intoarca..Adica asa sunt eu. Daca a spus din plictiseala..chear sa vrea sa se intoarca nu o sa o faca deoarece fapta este consumata, o sa dea naspa in fata baietilor de la blocwinking

| Candy_Vero_1980 a răspuns:

Si...care ii intrebarea?