| anonim_4396 a întrebat:

Mda...straight faceam o stare super naspasad daca va amintiti ultima intrebare, in legatura cu baiatul acela.nu am vorbit cu el, nici pe mess...nici face to face... dar nici nu o voi mai face...Am vorbit putin mai devreme cu un coleg, care este prieten cu el...acesta ma place, si m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el...am zis nu...ptc vreau sa fim doar prieteni, ne intelegem foarte bine ca prieteni, a zis "ok..." si apoi m`a intrebat de ce nu vreau. i-am zis ceea ce v-am zis si voua si i-am mai zis ca tin la altcineva...in fine... i-am zis despre ce e vorba, si el mi-a povestit apoi o conversatie dintre ei doi de acum 2 luni...colegul meu l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine.si el cica a zis "ce ai ma esti nebun?"...asta m`a facut sa ma simt nasol...si colegul meu a zis ca imi garanteaza 100% ca au vorbit asta, dar nu are arhiva activata...Eu ce sa cred? Ce sa fac? Sa il plac in continuare? Sa imi cred colegul? Offf ma simt atat de nasol...nu stiu ce sa fac, cum sa ma port cu baiatul pe care il plac...Sa il mai plac!?straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai esti online, intra pe mess sa vorbim; ceva nu se leaga in povestea asta si mai am cateva chestii sa iti spun. pup si te astept acolo

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si...pe deasupra el imi arata mereu ca ma place, dar nu mi-a zis nimic...:-

nony
| nony a răspuns:

Silviutza.incurcaturi fetitzo?!batting eyelashes
Poi eu nu l-as crede pe prietenul tau, din moment ce si el vrea sa fie cu tine. Poate inventa multe chestii despre ala.
Hai cá las fetele sa te sfatuiascá.ma bag eu ca magaru intre voi tongue

| Ralux a răspuns:

Buna din nou Silvia laughing
Well, maine e scoala, right?happy
Asta e o foarte buna oportunitate.
Adica, daca incearca si el sa se impace cu tine, actioneaza! Nu mai fi asa timida, o sa pierzi.
Asteapta pana maine, zii ca vrei sa vorbesti cu el si gata.
Iar in legatura cu colegul... s-ar putea sa fie o minciuna caci te place! sau daca nu e o minciuna, baiatul de care iti place s-ar putea sa zica asta caci e timid sau nu vrea sa arate ca te place.
Un zvon...nu crede tot ce auzi.
Nu trebuia ca asta sa iti strice buna dispozitie.
Be happy!love struck
Asculta o muzica buna(happy)!love struck
XXX!kisskisskiss
Have a very nice day! big hug

| BUBULINA a răspuns:

Imi pare rau pentru
te rog eu nu mai fii trista big hug
nu se merita

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Probabil e vorba de orgoliu!
asa ceva am patyt si eu cu un baiat!

Răspuns utilizator avertizat