| cristina_6683 a întrebat:

Hei buna TPU ...am mare mare nevoie de ajutor. deci. de exemplu. eu stateam cu un baiat in pat si ne uitam pe ipod-ul meu. dupa m-a sarutat si mi-a spus ca nu sta comod si m-a pus sa stau intinsa. ne-am mai sarutat noi nu stiu ce si m-a sarutat si pe gat, pe piept. si imi tinea mana pe picior si din astea. si dupa eu stateam intr-o parte si el fel si ne tineam in brate si si-a pus putin timp mana pe sanii mei. credeti ca acest lucru se poate numi petting?

si ce inseamna making out? ca stiu ca e un termen englez big grin

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un inceput de petting! Pana la pielicica goala, mai e ceva.

Vezi sa va spalati foarte bine pe maini data viitoare inainte!

| protos87 a răspuns:

Pentru petting iti recomand iti recomand articolul asta: http://www.netdoctor.co.uk/sex_relationships/facts/petting.htm

pentru making out asta: http://en.wikipedia.org/wiki/Making_out

| pacalici a răspuns:

Daaaaa.

| piktor a răspuns:

Slabut baiatu...
nu-l tin cojones de mai mult sau nu l`ai lasat u? laughing

| Zuppie a răspuns:

Exact ce ati facut voi, asta inseamna making out.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ne **** sau ne cantarim?"---Parazitii.
Da, poti numi petting ceea ce ati facut.

| Markelaish a răspuns:

Daaaaaaa

| Tamilla a răspuns:

- petting vine de la pet ( animal de companie ), dar mai poate insemna si "a mângâia" ( a dezmierda ).
- making out - nu am gasit o traducere acceptabila - posibil sa fie ceva de moda ( machiaj...)
- dar cu mangaiatul ai grija. numai o data, e prima data. Apoi, se cheama altfel. Sper sa nu ma intelegi gresit.