| marina21 a întrebat:

Hei. Buna TPU am revenit. Acum vreo 2 zile am pus intrebarea :

'In timpul unui act sexual cu iubitul meu mi-au curs un lichid transparent (sau putin albicios) si nu stiu care ar fi cauza. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!'

Acum tot referitor la ea. Daca mai strang putin din san inca mai curge, Nu e nici galbuie, nici foarte alba. E la fel ca si data trecuta. Nu pot sa-mi dau seama de ce nu-mi mai trece. Da, m-am excitat foarte tare, dar totusi. De ce nu trece?

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ok deci iti curge din san? sau din vagin? ca nu mai inteleg nimic...
ideea este urmatoare: in ambele cazuri este din cauza nivelului de excitare. atat sanul cat si vaginul secreta o substanta alburie...

| marina21 explică:

Din san. Am uitat sa precizez