| marina21 a întrebat:

In timpul unui act sexual cu iubitul meu mi-au curs un lichid transparent (sau putin albicios) si nu stiu care ar fi cauza. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| EmHinoki a răspuns:

Te-ai excitat happy. E normal..asta e un fel de lubrifiant natural :d

| roxyflory a răspuns:

Cand iti incepi viata sexuala e ceva normal, dar daca iti curge in abundenta si o culoare alb-galbuie probabil ai racit jos si ar fi ine sa te duci la un ginecologhappy