| Anaaaaaaaa a întrebat:

Hei, buna TPU!
As vrea sa-mi explicati ce inseamna Sex Oral?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti baiat inseamna sa bagi nasu' la fofoloaca.
Daca esti fetita inseamna sa sugi acadeaua, sa mananci banana, sa lingi inghetata, sa sugi ****.

| a răspuns:

Heii. Pentru început, sper ca ceilalți nu se vor lua de mine ca am răspuns. Din moment ce s.a pus o întrebare, se răspunde la ea. Nu se duce in alta parte cu vorba.
Sexul oral este practicarea celor majori ce ii elibera (in special pe bărbați) de anumite stari, linistindu.i si dandu.le senzatia de excitare. Este modul de a face sex, prin care masculul ii introduce organul lui (intelegi tu) in gura la femela. Este atunci cand tipa suge, mai pe intelesul tau. laughing.
Mai exista sex normal, care e normal laughing.si cel anal, in anus.
Aceste lucruri se discuta la amatomie in clasa a 7a. Ar fi bine sa aștepti de la profesor date mai explicite.
Si mai ales, sa nu practici!

| 1DeadMemories a răspuns (pentru ):

Sexul oral se practica de catre ambele sexe happy dar mai ai timp sa inveti.

| a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Ma rog. Nu am spus chiar tot, din moment ce cred ca e fata si e minora!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ):

Ea a întrebat de sexul oral. De ce nu îi oferi un răspuns complet? Și la femeie, și la bărbat și bolile care se pot lua?

| a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ofera.i tu un raspuns complet.winking nu am chef de cearta. si in plus, nici nu te cunosc.