| mada225 a întrebat:

Hei buna tuturor baietilor am si eu o intrebare big grin ce va atrage prima data la o fata de ex: la o fata cu care vreti sa aveti o relatie

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ne atrage pai fata acelei fete daca e frumoasa, sanii, fundul, bulane etc exact ce a atras si pe stramosi nostri, deci aspectul fizic ca na nu poti face sex cu orice pana la urma ala e scopul

| neutrino a răspuns:

Ochii, gura si eventual locul unde ar trebui sa fie sutienul, atunci cand este cazul.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Caracteru`, adica cum e ce caracter are, iar apoi e normal sa ma uit si la aspectu` fizic happy ca nu pot lua o vrajitoare, si la caracter ma refer, sensibila, inteligenta etc happy, dar dureaza un pic pana-i vad caracteru` tongue

| Pricked a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Eşti orb sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

La o relatie care vrei sa fie stabila si lunga si frumoasa, si nu doar o luna 2 si cateva partide de sex sa stii ca caracteru` si aspectul fizic, e 50% -50% tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

laughing Mda depinde cum gandit si chestii, mda n-am vazut asa problema, adica poate n-am citit bine intrebarea asa da, ca daca o vezi dreacu laughing ca miroase si e urata ca moartea, e normal ca nici numai incerci sa-i cunosti caracteru` happy mda de data asta a fost vina mea tongue

Răspuns utilizator avertizat
| mada225 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurii

| xFaBu a răspuns:

Fiarele si metalele.Si consistenta frigiderului

| ANdrey1300 a răspuns:

Caracterul in primul rand, dupa si aspectul fizic.ca nu poti sa fii cu una care arata foarte bine fizic dar sa fie proasta, nesimtita si sa te faci de ras cu ea.dar nici cu una cu caracter frumos si desteapta dar nu incape pe usa nu poti fii...
Asa vad eu lucrurile...
Dar oricum nu ai cum sa ii vezi tot caracteru din prima.

| purecidava a răspuns:

Masina lu tatasu