| MissmysteriousS a întrebat:

Hei! Ce părere ai despre băieţii care fluieră/ linguşesc fetele în plină stradă? Este o metodă bună de a cuceri o fată?

41 răspunsuri:
| MissmysteriousS explică (pentru Oana92):

Bine gândit!

| HolyPotato a răspuns:

Când întâlnesc un băiat care face astfel de gesturi orice șansă dispare, deci un mare NU. Sunt gesturi de nesimțire din punctul meu de vedere și a multor alte fete.
Dar, mă rog, mai sunt și unele specimene ce se simt flatate.

| Duucu a răspuns:

Eu o fac mereu, dar încerc să nu o fac exact ca toți cocalarii.

| comsacodrut a răspuns:

O parere proasta

| MissmysteriousS explică (pentru Duucu):

Macar o faci in limita bunului simt laughing

| MissmysteriousS explică (pentru HolyPotato):

Ai dreptate. Sunt gesturi de lipsa de originalitate, proasta imitatie. Marea majoritate care aplica asta sunt cocalarii.

| KnowEverything a răspuns:

Este cea mai buna metoda de a cuceri oi big grin

| BornToDie67 a răspuns:

Hmm, metoda de cucerire?! discutabil laughing). Tipii respectivi nu merita luati in seama, sunt doar niste penibili care nu si-au gasit o activitate mai umanawinking

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

big grinbig grin este un gest stupid te faci de rusine fata pe care o iubesti trebuie sa-i faci cadouri sa o ducui la pizza sa-i faci cinste cu ceva nu sa arati ca un prosbig grin

| LaraClarice a răspuns:

Depinde ce fel de fata. Daca e una mai prostuta si credula, care se crede super frumoasa si considera ca poate avea orice baiat...atunci da.
Daca este o fata cu,, capul pe umeri" atunci nici nu te va privi.

| SlymOvy a răspuns:

Mie mi se pare ca este de prost gust! Niste golani fara pic de personaliate.