| MissmysteriousS a întrebat:

Hei! Ce părere ai despre băieţii care fluieră/ linguşesc fetele în plină stradă? Este o metodă bună de a cuceri o fată?

41 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Când întâlnesc un băiat care face astfel de gesturi orice șansă dispare, deci un mare NU. Sunt gesturi de nesimțire din punctul meu de vedere și a multor alte fete.
Dar, mă rog, mai sunt și unele specimene ce se simt flatate.

| MissmysteriousS explică (pentru HolyPotato):

Ai dreptate. Sunt gesturi de lipsa de originalitate, proasta imitatie. Marea majoritate care aplica asta sunt cocalarii.

| DeeaMarry a răspuns:

Glumesti?
De fapt, daca vrei sa cuceresti prostituate, da, este o metoda buna. Dar pe alea nu trebuie sa le cuceresti. Deci de ce ai face asemenea gesturi?!
Lasa-le pe fetele de acest tip sa prefere baietii "fluieratori", ca nu pierzi nimic. Dimpotriva.

| MissmysteriousS explică (pentru DeeaMarry):

Nici gând! Apreciez răspunsul; 3

| ??? a răspuns:

Nu. E penibil. Sa nu faci asa ceva.

| MissmysteriousS explică (pentru ???):

În niciun caz! Asta ar însemna să-mi calc peste demnitate! Apreciez răspunsul.

| LaraClarice a răspuns:

Depinde ce fel de fata. Daca e una mai prostuta si credula, care se crede super frumoasa si considera ca poate avea orice baiat...atunci da.
Daca este o fata cu,, capul pe umeri" atunci nici nu te va privi.

| Oana92 a răspuns:

Depinde ce fel de fete vrei sa agati. Proastele si pitipoancele o sa fie lesinate indiferent de cati muncitori la adp o sa le fluiere. Alea care merita cucerite nici macar nu vor intoarce capul, ele au nevoie de barbati adevarati, nu de maimute fluieratoarehappy

| Duucu a răspuns:

Eu o fac mereu, dar încerc să nu o fac exact ca toți cocalarii.

| MissmysteriousS explică (pentru Duucu):

Macar o faci in limita bunului simt laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

E mai degraba un gest de cocalar. Eu ma duc frumos la ea si ma prezint, daca exista eye contact continui, daca nu ii zic ceva la misto gen, imi era sete, am baut o cola si nu imi mai este, si plec

| MissmysteriousS explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Drăguţ,continuă aşa. Cu siguranţă ai noroc la fete practicând asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metoda de prost gust care te injoseste si pe tine si pe respectiva persoana.

| Vi003 a răspuns:

Unii se chinuie o viata ca sa-nvete sa fluiere si nu reusesc, astia sunt priceputi si-si manifesta talentul pe strada. Daca fluiera in casa, fluiera a paguba, daca o fac afara, necajesc fetele. Unde sa fluiere si ei, saracii? Daca fluieratorul e un tip talentat, un om cu suflet mare? La asta te-ai gandit? Fluiera si el, nu da cu parul! Daca mai intalnesti astfel de specimene pe cale de disparitie, fluiera si tu, arata-le ca poti, sparge-le timpanele!laughing

| MissmysteriousS explică (pentru Vi003):

Haha bună asta! laughing)
Un duet ar fi ideal smug. Ignoranţa e cea mai bună metodă.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Asta fac numai cocalarii.

| Raiiiisa a răspuns:

Orice fata care duce "lipsa" de admiratie,cand aude un fluierat creste inima in ealaughing.
Pe mine una nu ma poti cuceri asa,eventual daca folosesti un fluier aurit.

Si legat de ce ai zis mai sus,ce inseamna la tine "imbracaminte necorespunzatoare"?
Oricat de goala as merge pe strada, un tip bine educat si care a mai vazut fete adevarate la viata lui, se poate abtine sa nu se manifeste asa, ca de uitat fiecare se poate uita.
Ma imbrac cum vreau, ca nu mai pot eu de fluieratul lor.

| MissmysteriousS explică (pentru Raiiiisa):

Din păcate sunt multe care procedează în felul ăsta.
Ştiu că-i democraţie şi poţi face ce vrei, unde vrei, cum vrei. Nu îmi stă în putinţă să judec pe nimeni, pentru că asta ar însemna să bârfesc, ceea ce mi se pare ceva de proastă calitate, gen 'Ce e frumos şi lui Dumneyeu îi place' laughing. Orice ai face pe lumea asta, eşti criticat. Ignoranţa este cea mai bună cale în situaţiile acestea!

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nu stiu cum la voi, da la noi le fluieri doar pe curve.
Sau mai bine zis e un mod de a verifica fetele.O fata normala/ cuminte nici nu va atrage atentia la asa ceva.

| MissmysteriousS explică (pentru xxxCARBONxxx):

Ori asta, ori poate fi doar puţină caterincă de prost gust.

| comsacodrut a răspuns:

O parere proasta

| AnneღU a răspuns:

Ti se pare asta un gest de cucerire?laughing Mie nu... Sunt de parere ca atunci cand vrei sa cuceresti o fata; X e de ajuns sa fii un "gentleman" nu un simplu " lingusitor " Dar na traim intr-o tara unde respectul si bunul simt fata de cineva nu prea este practicat. Stii, acu depinde de reactia fiecarei fete. Ca se mai trezeste si cate una careia sa-i placa sa fie abordata asa laughing

| MissmysteriousS explică (pentru AnneღU):

Exact! Mai ales cele care şi provoacă băieţii printr-o îmbrăcăminte necorespunzătoare!

| AnneღU a răspuns (pentru MissmysteriousS):

Specific fetelor "disponibile! " big grin

| MissmysteriousS explică (pentru AnneღU):

Disponibile şi obsedate!
Adevărul este că marea majoritate le place acest stil. Sunt capabile să facă orice le stă în putinţă să obţină măcar puţină atenţie sau, puţină caterincă.big grin

| AnneღU a răspuns (pentru MissmysteriousS):

Asta-i clar... Fetele se impart si ele in multe categoriihee hee fiecare pune in evidenta doar ceea ce are. Unele sunt speciale pentru inteligenta lor iar celelalte nu fac decat sa-si etaleze formele corpului, considerandu-se "speciale " E felul lor de a iesi in evidenta. Daca e de ajuns sa ai un corp care sa te ajute ce-ti mai trebuie si minte? laughing)

| MissmysteriousS explică (pentru AnneღU):

Pacat ca marea majoritate a fetelor frumoase, sunt atat de prostute si imature. Traim intr-o lume in care aspectul fizic este mult mai importand decat personalitatea...

| AnneღU a răspuns (pentru MissmysteriousS):

Si oare de ce? Pentru ca in ziua de azi ambalajul este mult mai apreciat decat continutul tongue

| MissmysteriousS explică (pentru AnneღU):

Fiecare vede frumuseţea in felul lui/ei.
Păcat că aparenţele înşală laughing

| Andreeac33 a răspuns:

Nu, mie imi inspira un aer de cocalar.Acest tip de baieti trebuie evitati.

| KnowEverything a răspuns:

Este cea mai buna metoda de a cuceri oi big grin

| aimspeşăl a răspuns:

Nu, nu este o metoda buna de a cuceri o fata! mai degraba areti ca nu ai caracter

| MissmysteriousS explică (pentru aimspeşăl):

Exact! Lipsă de originalitate, imaturitate chiar...

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

big grinbig grin este un gest stupid te faci de rusine fata pe care o iubesti trebuie sa-i faci cadouri sa o ducui la pizza sa-i faci cinste cu ceva nu sa arati ca un prosbig grin

| SlymOvy a răspuns:

Mie mi se pare ca este de prost gust! Niste golani fara pic de personaliate.

| elena04 a răspuns:

Sunt niste baieti care nu au caracter
dupa o fata nu se fluiera ci sa vorbesti cu ea sau sa nuse baga in seama ca prostu.

| MissmysteriousS explică (pentru elena04):

Mai nou şi fetele abordează această cale. Păcat că în loc să fie amuzant e trist!

| ElyNix23 a răspuns:

Sunt întrutotul dezgustată de acești băieți. Atunci când vrei să cucerești o fată, te comporți frumos cu ea, nu fluieri sau strigi după ea ca după o oaie. Mi se pare un gest de prost gust, iar acei băieți vor doar sex, nimic altceva.
Aș spune că este cea mai proastă metodă pentru a cuceri o fată. Părerea mea...
Ceao. :*

| MissmysteriousS explică (pentru ElyNix23):

De obicei cei care reacţioneză aşa sunt cocalarii, şantierişti, drogaţii şi beţivii. Apreciez răspunsul; 3

| BornToDie67 a răspuns:

Hmm, metoda de cucerire?! discutabil laughing). Tipii respectivi nu merita luati in seama, sunt doar niste penibili care nu si-au gasit o activitate mai umanawinking