| AGirlWithDreams a întrebat:

Hei copii, as vrea sa imi povestiti cum v-ati cunoscut cu actualul/actuala iubita/iubit....sau cu iubirea vietii voastre. Astept raspunsuri cat mai frumoase :X

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce romantic, am intarnito pe centura presta servici mai ieftine ca altele, ce iubire exista, exista doar interese in fine

| Doub a răspuns:

Heeeiiii.

Nu l-am cunoscut inca.

Ieeeeei.straight face

| Lawliet14 a răspuns:

La scoala.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

La liceu laughing a poposit in clasa noastra, intr-a X-a iar eu l-am placut din prima. De fapt, l-am placut de dinainte sa-l cunosc, din vorbele unor prieteni comuni care il ridicau in slavi mereu laughing
Totusi, eu credeam ca e prea bun pentru mine, asa ca nu speram sa fie ceva intre noi. Intr-o seara, am baut cam mult si am prins tupeu, asa ca l-am abordat pe mess laughing
Eheee...m-au napadit amintirile.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

L-am deschis odata si am vazut ca e plin de iubire... si mancare. De atunci nu-mi pot lua ochii de e el. Cand se a curentul ma intristez. laughing
> frigiderul

| CrazyPittica a răspuns:

Într-un centru de recuperare,având amândoi ceva probleme,m-a abordat el după ceva timp, deși mă mai văzuse acolo și în trecut, eu l-am plăcut din prima, dar eram prea timidă să recunosc.
Acum suntem după două luni de pauză a relației, și mi-a mărturisit că încă merită să luptăm pentru noi...
E adorabil

| devor a răspuns:

Hey.Pai iubirea vietii mele(si primul de asemenea) l-am cunoscut pe facebook, el m-a bagat in seama

| AGirlWithDreams explică:

Devor, pai uite ca e bun si facebook-ul de ceva

| SweetLove21 a răspuns:

Eu l-am cunoscut pe mess acum 3 ani si era plecat la munca in italia.Am vb cateva luni si apoi a venit acasa si ne-am casatorit si ne intelegem de minune! Noi suntem dovada clara ca si relatiile virtuale
pot sa aiba succes. Uite ca acum m-au rascolit amintirilelaughing)

| Laviniiis a răspuns:

Ne-am intalnit pe strada, si mi-a zis ca sunt grasa laughing