| Blossomis a întrebat:

Pentru cine are prieten/a.
Voi unde v-ati cunoscut actualul iubit?

Răspuns Câştigător
| andryandreea a răspuns:

Pe internet l-am cunoscut si eu.ne despartea o distanta de 700 km, dar dupa 6 luni ne-am intalnit si de atunci suntem impreuna (3 ani si 1 luna).si un bebe mic happy

Răspuns utilizator avertizat
| andryandreea a răspuns (pentru Blossomis):

Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Ne-am întâlnit absolut întâmplător, într-o librărie și a fost dragoste la prima vedere, ce mai! Ne-am căutat pe facebook și am realizat că ne potrivim =>avem 8 luni împreună.

| Hpzox a răspuns:

Eu l-am cunoscut pe Hi5 si apoi am vorbit 1 an jumate pe mess apoi ne-am mutat impreuna si facem 3 ani acusi happy el era in Romania eu in alta tara, si uite ca multi zic ca o relatie la distanta nu tine dar a mea a tinut happy

| obsesion a răspuns:

Momentan is 3. unu pe facebook, unu la locul de munca si unu intr-un hotel

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Ce cnteaza unde sau cunoscut 2 persoane care au o relatie dupa? poate fi oriunde scoala, la o petrecere, in oras, intr-un bar, intr-o scara... nu conteaza

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu am, dar tu unde l-ai cunoscut?