| Supra123 a întrebat:

Hei, cu ce se măsoară corect penisul? E buna masuratoare de croitorie?

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

As merge la o croitoreasa sa măsoare exact

| Violleta2022 a răspuns:

Metrul de croitorie nu este bun, ca nu-i drept.

Penisul se masoara cu RIGLA peste cuc, ca in imaginea asta:

https://imgur.com/BmKrsD3

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Violleta2022):

In poza nu pe precis pentru ca se pleosteste penisul, de aia o croitoreasa o poate măsură exact cu metrul de croitorie

| dullcat a răspuns:

Cu nimic.E doar o bucata de carne si e inutil sa o masori, nu iti aduce niciun beneficiu psihologic.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu fac cu bolobocul.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru PufuletiStarNesarati):

Daca iti da cu virgula la boloboc, o pui la menghina banuiesc.

| Bobbi1234 a răspuns:

Este rigla speciala de masurat lungimea si grosimea?

| Supra123 explică (pentru Bobbi1234):

Eh, cine sta sa cumpere. Dar cu aproximație cred ca e buna și asta

| Bobbi1234 a răspuns (pentru Supra123):

Pentru informarea ta sigur e bun si acela? Succes la masurat.

| omulalamaresilat a răspuns:

Cu mata nu ai auzit intreb si o asa?

| Supra123 explică:

Sa va spun de ce întreb?laughing Ca eu ma prăpădesc de raslaughing) Am o iubita de puțin timp și trebuie sa ne vedem, suntem puți la distanță. Ea nu a mai făcut sex, și a măsurat o banana pe care a băgat o in vagin, ca ii e frica dacă nu i intra penisul meulaughing))) M a pus sa I zic aproximativ de cât o am ca ea moare de fricălaughing))