| Ovydiw a întrebat:

am su eu o intrebare mai...
Cum se masoara corect penisul? Adica stand in picioare, cu tot cu testicule/fara,, pls ziceti-mi tot.tongue
Mersi!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff, e complicat, trebuie un profesionist. e ca atunci cand pui gresie, trebuie sa vina meseriasul sa ia masuri, sa iti calculeze cata gresie, cata faianta, cat adeziv. eu zic ca nu faci treaba asta singur ca poate da cu minus.

| elisssssa a răspuns:

Buna penisul se masoara cand esti in ejaculare si fara testicule normal si nu il poti masura singur happysucces