| Anonimfit a întrebat:

Hei cum îți dai seama daca un bărbat căsătorit te place sau doar vrea o aventura cu tine? Dau funda celui mai bun răspuns ????

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Dacă ii propui să divorțeze și evită un răspuns sau nu vrea să o facă.
2. Dacă nu te alintă, nu se comporta afectuos cu tine.
3. Dacă atunci când vă întâlniți îți zice să treceți direct la "treabă", fara a sta prea mult de vorbă sau îți spune că are timp limitat.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Spre deosebire de femei, care pot face sex si cu barbati de care nu sunt atrase, noi nu prea putem sa o facem cu femei care nu ne plac, pentru ca nu ni se scoala. Acestea fiind spuse, evident ca te place, dar cel mai probabil vrea doar o aventura cu tine...ca doar nu iti imaginezi ca o sa-si strice casa ca sa te ia pe tine, nu?winking Vrea o tavaleala "cu de toate", adica eventual sa faceti chestii pe care nu le face acasa cu nevasta, probandu-ti toate orificiile posibile, ca mai apoi sa se intoarca la ea.winking

| darrio2007 a răspuns:

Din moment ce stii ca este casatorit si se dă la tine, te vrea doar pentru sex. Si te place, normal.

| 12pacpac32 a răspuns (pentru darrio2007):

Gresit!
Afla dace este intr-o casnice buna si dupa iti vei da seama ca te place sau ca te vrea pentru sex

| darrio2007 a răspuns (pentru 12pacpac32):

Alo, gara, raspunsul tău nu era pentru mine.
Oricum nu este relevant. Esti mic in aceste probleme.

| ania a răspuns:

Daca e casatorit e oricum doar o aventura. Si daca se casatoreste cu tine, daca prima căsătorie nu a contat pentru a fi fidel nu va fi fudel nici in a doua, a treia etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Flirteaza cu tine, iti face complimente si in final daca te vede ca si tu flirtezi cu el, iti propune sex, ca doar ala este unicul lui interes.

| Hyperion7 a răspuns:

De obicei cam toți vor aventuri.

| Cosmin3412 a răspuns:

Multă minte îți trebuie să te gândești la asta?
Odată căsătorit e clar ca vrea doar sex si daca te place.
Dacă voia altceva, divorța înainte.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Este doar un curvar.
După așa zisa relație cu el, care va dura x timp, vei rămâne doar cu un gust amar și părere de rău.
Te vei simți ca o roată de rezerva. Ca o păpușă sexuală. Te vei simți folosită.

| DoctorInFemei a răspuns:

Face sex doar cu tine, nu si cu nevasta sa