| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un Barbat te place si vrea o Relatie?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Parca ai mai intrebat de el si parca ai spus ca are prietena sau sotie sau ceva de genul. In cazul asta foaaarte putin probabil sa vrea o relatie cu tine. Probabil vrea sex. Cel mult. Sau poate doar are chef de putina distractie si putin flirt.

Răspuns utilizator avertizat
| leapșa a răspuns:

De obicei iti spune sau iti da de inteles asta prin gesturi.

| Shophia18 a răspuns:

Din prima zi de cand m-a vazut se comporta ciudat. Imi face ochi dulci. Se intoarce si se uita lung la mine si zambeste cuceritor. Imi face din ochi. Vine la mine se baga in seama. Uneori nu vorbeste si nu se uita la mine ma ignora e ciudat nu imi dau seama ce are. Alte ori se uita insistent. Mereu ma intreaba ce fac, daca am nevoie de ajutor, daca am inteles la Mate etc. Cand am nevoie de ceva si ma apelez la el lasa tot la oparte si vine la mine. Cand vorbesc cu el ma priveste in ochi si ma asculta atent. Am scriu cu el pe Facebook intr-o zii. I-am spus ca o fata il place. Eu ma refeream la mine. Si nu i-am dat Nume. Si a spus ca nu il intereseaza. Ori s-a speriat ori nu il intereseaza s-au face misto de mine. Eu numai inteleg nimic. Incepuse sa-mi placa un pic de el. Nu stiu nimic despre Albanezi. Imi puteti spune cum sunt Albanezii?! Si daca ma place. E ciudat in preajma mea. Cand iesim pe usa amandoi imi tine usa. Cand plecam tipa dupa mine. Ciao. Cand vorbeste cu mine imi pronunta mereu numele. Tot ma intreaba si ce mai faci?! Nu stiu ce are simt ceva de pe el. Simt o atractie. Simt ca ii place ceva la mine s-au de mine chiar. Contactul vizual. Vine la mine in spate si se pune in fata mea ma priveste in ochi si cu o voce blanda ma intreaba ce faci, ai invatat, ai inteles tema, imi pune intrebari. Cam mereu se leaga de mine. O singura data mi-a facut compliment. Ce cizme frumoase ai. Mereu apleaca capul pe o parte puma mana sub cap si ma priveste insistent in ochi si zambeste secunde bune. Eu nu imi dau seama ce vrea. Ultima zii la examen cand erau toti in clasa si directorul el se uita drept la mine zambind toti au observat. Dar dupa scoala m-a sters de pe Facebook si de pe whatsapp. Eu ce sa inteleg. Te vreau si nu te vreau sau e o joaca doar.

Răspuns utilizator avertizat
| Pedocandy69 a răspuns:

Cu talent.