| bombonika17 a întrebat:

Hei. Cum pot sa pun mana pe penisul partenerului? fara sa ii bag mana in pantaloni. Doar asa pe pantaloni, nu stiu cum sa ma exprim calumea. Cum sa pun mana pe ea? de exemplu daca ea e orientata in partea stanga cum si eu sunt in fata lui si stam pe scaun si ne sarutam, cum sa pun mana pe ea si dupa ce am pus mana pe ea ce sa fac? daca se poate detaliat

Răspuns Câştigător
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta, daca nu iti doresti sa faci sex. Atunci cand te simti pregatita de sex, atunci poti sa o faci, dar inca esti un copil si cred ca ar trebui sa mai astepti pana la a trece la acest pas. Oricum, ca sa iti raspund la intrebare: Pur si simplu pui mana pe ea, ii va placea la nebunie, fii sigura ca nu o se te refuze, din contra o sa vrea mai mult. Tine minte, fa asta doar cand esti pregatita pentru sex. In cazul in care nu esti pregatita, dar faci asta, s-ar putea ca peste cateva zile sa pui o astfel de intrebare care este la ordinea zilei: Raman insarcinata daca?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune fato mina pe carte, sigur mai mult de 15 -17 ani nu ai, ce treabă ai cu pla lui, vrei să rămîi gravidă? Puștani naivi, numai la sex vă stă capetele alea goale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca erau goale nu ii duceau capul la asa ceva. prin urmare, ceva ceva au in ele. mai conteaza daca e putrezit sau nu.

| Kaℓi a răspuns:

Ce dileme aveti.
Sper ca nu ai si drept de vot sad

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai pus mana pe scula prietenului, s-ar putea sa ai surpriza ca prietenul tau sa ejaculeze in mana ta.

| marinaa9 a răspuns:

Nu stii cum sa ajungi mai repede in pat si practici "jocuri" din astea?

| Leerix a răspuns:

Mai bine pui mana pe carte, nu "pe penisul partenerului".

| Constantinescu_Andrei_1989 a răspuns:

Poarta-te natural nu e un fel anume in care trebuie sa atingi un penis... pune mana pe el si mangaiel happy Asta o sa-i faca placere si prietenului tau. Si daca esti dispusa poti sa treci la urmatoarea etapa. Punerea buzelor pe penis, asta creaza si mai multa placere! Succes!

| Florinrine a răspuns:

Pai daca i-ai pus mana freacaio pana isi da drumul, sau daca esti dispusa treceti la a face sex

| mircia606 a răspuns:

Nu conteaza pozitia. pune mana asa pe pantaloni si misca mana pe ea