| xchangex a întrebat:

Ce sa fac daca fostul meu prieten este impreuna cu o prietena de a mea?

13 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca te deranjeaza, prietena ta trebuia sa stie acest lucru de la bun inceput si sa nu se incurce ca sa iti faca tie rau. Odata ce ai scris asta, e clar ca nu ai trecut peste si inca iti pasa, dar trebuie sa ii lasi in pace, si sa iti alegi prietenii cu grija pe viitor.

| RxTx a răspuns:

Ma iei pe mine si impreuna noi doi o sa il ofticam rau de tot pe el
ca si tu ti-ai gasit pe alt cineva mai misto de cat el happy

| RAY a răspuns:

Din moment ce v-ati despartiti tu ai vi vrut sa se calugaresca?
omul a urmat calea vieti tia gasit una si e cu ea, nu ai ce face decat sa te impaci cu ideea

| neutrino a răspuns:

Ureaza-le multa fericire!

| Emilian65 a răspuns:

Sa-l lasi in pace sa-si continue relatia cu prietena ta.

| SkyPilot a răspuns:

Nimic, sa-ti vezi de viata ta. Si fii politicoasa cu amandoi, ca doar esti o doamna!

| NameHarris a răspuns (pentru SkyPilot):

De unde sti tu ca este o doamna?

| SkyPilot a răspuns (pentru NameHarris):

Fiecare are toate calitatile pana la proba contrarie happy

| ywar a răspuns:

Sa-i lasi in pace sa-si vada mai departe de existenta lor.

| Felys a răspuns:

Te roade gelozia, ce treaba mai ai cu fostul, fiecare cu viata lui

| grab a răspuns:

Le urezi sa fie fericiti si speri sa te cheme la nunta!

| Pinocchio a răspuns:

Sa le ignori...

| Ad3a a răspuns:

Veziți de drumul tău, nu te necăji acum că te inșeală un băiat, vei găsi mulți, stai liniștită :*.