| rikkimady16 a întrebat:

am nevoie de ideiiiiiiiiiii, urgentbig grin adica nu foarte urgent, in fine.

Se apropie aniversarea de un an a relatiei si nu stiu ce cadou ar trebui sa ii fac iubituluisadsad vreau sa fie ceva simplu si dragut, dar sa nu coste foarte mult.

Multumesc anticipat! :*

Ps. ceas i-am cumparat de Craciun si ideaa cu portmoneul sau parfumul nu imi placebig grin
dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-i o clepsidra elaborata, moderna si spune-i pe o carte de vizita atasata, ca fiecare graunte de nisip care curge e un "te iubesc" mut.
Insoteste darul tau cu un tort mic in forma de inimioara si spune-i la multi ani cu cel mai frumos zambet al tau!
La multi ani pentru amandoi!happy

7 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

Un pokemon..sau o lada de bere. Un pokemon de plus cu o lada de bere.winking

| Azµre a răspuns:

Scumpo, noi de unde să știm? e prietenul tău. Fără supărare.
Dă-i o poză în ramă cu voi doi dacă nu i-ai oferit asta până acum și o brățară sau un lânțișor ceva.

| Oana92 a răspuns:

O perna cu voi, o rama foto cu voi, o cana cu voi(simpla sau din termosensibila), un album foto cu poze cu voi si cateva cuvinte la unele poze, un colaj cu pozele voastre...

Si La multi anihappy

Răspuns utilizator avertizat
| andreeamihele a răspuns:

Ar fi frumos si special sa il inviti intr-un loc romantic unde la luati masa.
Sau ai putea sa ii faci sau sa cumperi un tort.

| Robo97 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru el esti tu. Un cadou ar putea insemna si o cina romantica pregatita de tine. Acum depinde si ce varsta ai, daca ai 16+ ii poti oferi pe langa o cina romantica si o partida de dragoste. Mult succes! happy

| rikkimady16 explică (pentru Robo97):

Am 17big grin multumesc pentru ideewinking