| anonim_4396 a întrebat:

Hei am nevoie de un sfat! Iam luat prietenei mele cadou de craciun un ceas de mana. Atunci cand l-am cumparat mi s-a parut o idee buna, dar acum am indoieli, si nu stiu ce sa fac, daca sa il dau sau sa iau altceva si sa ii dau ceasul lu soramea big grin Astept un raspuns sincer. Multumesc anticipatwinking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gestul conteaza... daca ceasul e finut si l-ai cumparat pentru ti-a placut inseamna ca ii va place si ei

| Papi171 a răspuns:

Daca este iubita ta, cred totusi ca ar trebui sa iei ceva mai bun pentru ea, doar merita. Daca sunteti amici, este OK. Mult Succes! :*

| neutrino a răspuns:

Sora ta nu merita rebuturi. Ramai la hotararea initiala.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Depinte ce tip de fata e. Daca e mai cocheta si ii place sa se imbrace mai rafinat nu este o idee asa de buna (ai putea sa ii cumperi un parfum, sau o bratara, sau o trusa cu machiaje etc. ). Dar daca este genul de fata mai sportiva, ceasul este o idee buna.
Dar depinde si de cum arata ceasul, pentru ca daca este mai elegant ar merge...
Sper ca te-am ajutat. :* Craciun fericit!

| denista a răspuns:

Buna. Ce cadouri le bucura cel mai mult pe femei? Iti spun eu, lenjeria intima sexy. In felul asta ea e multumita si te bucuri si tu de cadou mai ales ca e prietena ta;) Am descoperit un site cu lenjerie ieftina de calitate, poate te inspira. Bafta! http://www.degen.ro/....../index.php