| rikkimady16 a întrebat:

am nevoie de ideiiiiiiiiiii, urgentbig grin adica nu foarte urgent, in fine.

Se apropie aniversarea de un an a relatiei si nu stiu ce cadou ar trebui sa ii fac iubituluisadsad vreau sa fie ceva simplu si dragut, dar sa nu coste foarte mult.

Multumesc anticipat! :*

Ps. ceas i-am cumparat de Craciun si ideaa cu portmoneul sau parfumul nu imi placebig grin
dau funda:*:*big grin

Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

Eu cand am implinit un an cu prt meu m-am gandit la ceva facut de mine, nu cumparat. Asa am facut mereu cand i-am facut cadouri, chiar fara sa fie vreo zi speciala. De exemplu: am luat vreo 2 coli si le-am taiat in 6, in dreptunghiuri egale. Apoi am facut gen "Remember" pe prima foaie am scris "27 dec. 2010 Ne-am cunoscut" apoi pe a doua am scris ziua in care am devenit iubiti..si pe fiecare foicica am scris ca un fel de titlu pentru zilele memorabile.
In fine. dupa ce am scris pe toate, am hasurat cu creionul cam 3 cm lateralele foii si le-am ars putin cu bricheta pentru un look retro. Supa ce-am facut si asta le-am "impachetat" cu o pamblica groasa pe toate ca pe un cadou si am facut o fundita din capetele ei.
Crede-ma: a fost ceva facut de mine iar el a apreciat mai mult decat orice alt cadou. Le recomand tuturor fetelor sa faca asa. nu dureaza mult timp, iar reactia prietenilor va fi plina de emotie si va va face pe voi, cele care ati realizat cadoul sa va simtiti mai speciale decat cel care-l primeste, pentru ca-i apreciata ideea originala decat toate cliseele gen bratara, lanta, ceas si alte chestii din comert.
Crede-ma ca-i ceva special. Si cred ca iubitii nostri merita atentia noastra.
Sper sa faci asa si sa-mi spui daca i-ai citit bucuria si emotia de pe chip.
Puuup >big grin

9 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Brățară de argint+o ramă foto cu voi 2.

| Scremer a răspuns:

Iai si tu ceva cesi doreaa de mult sau ai putea sa-i faci cadou ceva cei placebig grin

| Melymonade a răspuns:

Brățară, lanț, bilete la cinema, mâncați amândoi la restaurant, bilete la un meci de fotbal, inel, tricou, pantofi, căști de muzică, cadru cu poza voastră,. Ceva ce își dorește mult, și care i-ar fi de folos. Sper că te-am ajutat happy

| rikkimady16 explică (pentru Melymonade):

Multumesc! sigur o sa aleg eu ceva din lista asta:*

| Elena00100 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un ursulet cu inimioara si pe acea inimioara sa scrie te iubesc si pe langa asta sa-i faci si o declaratie de dragoste big grin.

| andrew2008 a răspuns:

Dupa un an de zile cel mai frumos cadou e ca sunteti impreuna si ca totul inca merge! Eu zic sa luati o sticla de vin si sa ii gatesti ceva ce stii ca ii place foarte mult iar restul nu iti pot spune ca e cu bulina rosie si sunt multi minori pe site! App tu esti minora?

| rikkimady16 explică (pentru andrew2008):

Da, sunt, din pacate. din cauza asta trebuie sa ma limitez la un anumit buget si posibilitatea sa ii cumpar o sticla de vin cam iasa din calcul si cu gatitul...nu ma prea am, dar mersi oricum... poate o sa aplic ideea ta la urmatoarele aniversari:*happy

| andrew2008 a răspuns (pentru rikkimady16):

Ce varsta are? Pai ce pasiune are? Ce culori ii plac? Fumeaza? Spune si tu ceva despre el asa m-ai ajuta si as putea sa iti dau un raspuns concret sau cel putin care sa te ajute.

| PaRaNoIa16 a răspuns:

Pai cati ani are si ce ai place
?