| AddictedToLove a întrebat:

Hei! Dau fundita va rog mult sa ma ajutati! Acum o saptamana mi-au aparut pe corp niste bubite, cred ca sunt de la ceva ce am mancat eu, m-am scarpinat si acum mi-au ramas semne.adica este pielea mai inchisa la culoare, ma rog intelegeti voi, mi-au ramas semne in locul bubitelor. Va rog, daca stiti vreun tratament, o crema, unugent, orice! Am mai avut asemenea semne si nici acum nu mi-au trecut, se vad foarte urat, in special vara cand port pantaloni scurti. Va rogg mult!

1 răspuns:
| ccriss a răspuns:

Du-te la doctor sa-ti dea cv tratament altfel nu scapi de ele