| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei,de cateva saptamani am cunoscut un baiat,el imi zice ca nu are iubita,dar am aflat de la prietenul lui ca are, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Mergi mai departe, nu te mai lua dupa gura lumii. Chiar daca are, poate ca tu esti mai buna!

| Cristinaaa57 explică (pentru neutrino):

Da,dar ma gandesc sa nu-si bata joc, ca asa pare.

| neutrino a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Daca ai aceasta parere este mai bine sa te retragi.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Desfaci fermoarul si introduci mana ca sa o lase

| Cristinaaa57 explică (pentru mgtow):

Foarte amuzant, ce sa zic-.-

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si ce daca are prietena?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pana in momentul in care nu te vei convinge chiar tu nu poti sa te increzi in ce spune gura lumii. La inceput va fi nevoie sa fii mult mai circumspecta si in functie de cum va decurge relatia vei hotara chiar tu daca merita continuarea.De asemenea daca consideri ca merita tu vei fi cea care stabileste regulile jocului si modul cum se va desfasura aceasta pe viitor.

| Emilian65 a răspuns:

Verifica daca are iubita si lasa-l iubitei lui. Daca nu are, continuati relatia pe care ati inceput-o.

| LoveSleep a răspuns:

Nu are, te asigur eu.

| Otto2014 a răspuns:

Nu faci nimic.

| Rainmaker a răspuns:

Daca prietenul lui iti zice ca are prietena, inseamna ori ca este invidios, ori nu-i este prieten.Acorda-i prietenului tau incredere si timpul iti va spune daca ai gresit sau nu.

| lex79 a răspuns:

Il trimiti dracului. e un mincinos si jumatate. te-a mintit din prima clipa in care te-a cunoscut, clar nu da 2bani pe tine. ce vrei sa faci?

| Cristinaaa57 explică (pentru lex79):

De unde sa stiu ca minte?

| starall a răspuns:

Sa vorbesti cu el, si sa ii spui ce ti-a spus prietenul lui.