| Alexandra_8691 a întrebat:

Hei.
Deci imi place mult de un baiat, am fost mai demult impreuna dar ne'am despartit si el a zis ca nu vrea sa rupem orice legatura si sa ramanem prieteni, eu fiind ceea care s-a despartit de el am acceptat pe chestiunea ca il placeam extrem de mult.Nu stiu ce sa fac, acum vre'o 2 ore a intrat pe mine si a zis ca is foarte draga si ca vrea sa ne impacam, ca ii e dor de mine si chesti din astea.Eu chiar as vrea sa ma impac cu el mai ales ca in 15 martie ii e ziua de nastere:X:X Si as vrea sa fiu cu el.
Si pe mess tot vorbeam si a adus aminte o "amintire"laughing...In vara am mers in oras (eu stau la tara) la bunicamea si am stat cam vreo o luna jumatate, si normal ieseam prin cluburi si prin parc si in perioada aia eram cu el, si intr'o seara am mers la el...ne'am sarutat alea alea, bine nimic mai mult, si m'a adus el acasa si am mai stat putin in masina cu el si ne'am sarutat si a zis calaughingsa'i pun mana pe peniswinking, bieninteles nu am vrut si el a zis ca nu trebuie sa'mi fie rusine de el s'au din astea, a zis ca nu vrea nimic mai mult, si ia'm pus'o si ne tot sarutam.

Ce ar insemna astalaughing? Asa i-a venit dintr'o data si mi-a spus'o(a zis el)
Chiar mi'e drag, si din cate se observa si eu ii sunt dragabig grin

Ceva sfaturi:X
FUNDA+VOR:d
Scuzati'mi greselile dar m-am grestitwinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| orlandoene a răspuns:

Grestesc daca-ti spun sa-i dai o muiE?