| anonim_4396 a întrebat:

Hei. E normal ca iubitul meu sa ma critice din orice si sa se supere pe mine?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atâta timp cât nu dramatizezi și chiar e pe bune ce zici, nu, nu e normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentiul lui se poate aprecia ca fiind unul anormal, chiar si daca uneori s-ar putea sa-i oferi cate un motiv de a nu fi pe deplin multumit. In astfel de situatii relatia este ''bolnava'' si ar fi cazul ori sa-l tratati pentru a fi vindecata, ori sa renuntati inainte de a fi prea tarziu. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu, dacă face asta înseamnă că nu te iubește.

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu e normal, spune-i pa inainte sa-ti spuna elwinking

| Plato a răspuns:

Nu. Cred ca pregateste terenul sa-ti spuna pa pa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam e de rău. Un băiat care te iubește nu te ceartă din fiecare prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, iubitul ar trebui sa te sustina, sa te incurajeze, sa te faca sa te simti in siguranta. Altfel nu are rost sa ai o relatie, daca vrei sa plangi si sa te simti aiurea non-stop pot sa-ti iei o ceapa si sa te uiti la telenovele, ca sunt la fel de inutile ca relatia ta.

| chuckmanson a răspuns:

Nu, normal că nu e!
De ce mai stai cu el?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu stiu de ce mai sunteti impreuna inca.

| GouDidodino a răspuns:

Nu, cred ca are boala pe tine

| llleo a răspuns:

Nu mi se pare normal. Ție ți se pare?

| Spartacus12345 a răspuns:

E clar ca nu e normal. De ce mai stai cu el?

| fanernest123 a răspuns:

Desigur ca nu.

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu absolut deloc nu e ok